تبلیغات
تبلیغات پیامکی
تبلیغات رایگان X
عكس از كشتی كج كاران - اخبار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391

Mr. McMahon got caught up in the action in John Cena's Steel Cage Match against Big Show at WWE's No Way Out 2012.


شرق
رادرفورد، NJ - در زمان تنظیم نگرش، برخی از کمک آقای مک ماهون، Brodus خشت و کوفی کینگستون، و کمی شانس است، اما جان سینا آن را انجام داد.

در چه خواهد بود، به عنوان یکی از دلخراش ترین حالات کار خود را به یاد، رهبر Cenation به غلبه غول 441 کیلویی در داخل یک قفس فولادی خطرناک نه تنها صرفه جویی در کار خود، بلکه پایان دادن به سلطنت استبدادی مدیر کل جان Laurinaitis، است. 10-WWE قهرمان، پیروزی چند خواهد بود این شیرین است. (عکس)

این مسابقه سوپراستار می دانستم که او را به نفع خود بود، اما که آن آسان نیست. سینا از زنگ باز کردن، تلاش برای استفاده از قدرت عالی خود را برای سرنگونی بزرگترین ورزشکار جهان، اما غول تند و زننده که قرار بود به اطراف در No Way Out تحت فشار قرار دادند. دوست داشتنی حریف خود را در همان شیوه ای که کینگ کنگ هواپیماهای جنگنده از آسمان swatted شده، بیگ شو تکان دهنده قدرت سینا ظاهر شد unfazed. در عوض، غول کنترل سرعت از کشمکش او لذت آهسته در تخریب حریف خود را در زمان است.سنگین وزن فوق العاده حتی در زمان فلش لبخند بی رحمانه او شد و مشت خود را به شکم حریف خود sledgehammeringطبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین بازیكن كشتی كج كدام است؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار