تبلیغات
تبلیغات پیامکی
تبلیغات رایگان X
عكس از كشتی كج كاران - اخبار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391

John Cena pulls Big Show back into the steel cage by his leg during their match at WWE's No Way Out 2012.


با آقای مک ماهون و جان Laurinaitis هر نگه داشتن چشم نگران در عمل در کنار تشک کشتی یا رینگ مشت بازی، نمایش قدرت بزرگ ترسناک خود را ایستاده در طناب بالا و yanking شوالیه سفید WWE گردن او را به هوا نشان داده است. از آنجا، بزرگترین ورزشکار جهان، اقدام به راه اندازی تمام 441 پوند از بدن عظیم خود را بر روی سینا آسیب پذیر است.

ترشح قطعا بوده است پایان رهبر Cenation را بود حضور ذهن به رول دور از عذاب قریب الوقوع در آخرین لحظه بود. فراخوانی بر قدرت داخلی است که انسان چند دارای سینا پس از آن اقدام به توقف نمایش از فرار از ساختار با کشیدن او به درون قفس پای او را.

این یک چرخش دراماتیک از وقایع از آنجا به عنوان آقای مک ماهون Laurinaitis از دخالت در کشمکش را متوقف کرده، تنها به طور تصادفی رانندگی درب قفس را به سر سینا زمانی که مدیر کل رئیس را از پشت سر و پنجه نرم بود. در ژولیده و rattled، سینا به طور مستقیم به chokeslam ویرانگر از بیگ شو تصادفا، اما به نوعی به قدرت قبل از شمارش سه.

نا امید، بزرگترین ورزشکار جهان، هر دو مقام و سینا با کلاهک هسته ای خود را یک مشت decked و تلاش برای قدم زدن به بیرون از قفس در حالی که هر دو در آن دراز می کردند، حرکت بر روی بوم است. بود هر چند مشکل وجود دارد. Brodus خشت در طرف دیگر درب ایستاده بود با صندلی فولاد در دست او است.طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین بازیكن كشتی كج كدام است؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار