تبلیغات
تبلیغات پیامکی
تبلیغات رایگان X
عكس از كشتی كج كاران - اخبار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1391

John Laurinaitis is fired by Mr. McMahon and driven through the Spanish announce table by John Cena at WWE's No Way Out 2012.

پیوند با یکدیگر برای جلوگیری از مردی که به طرز وحشیانه ای آنها را در هفته های اخیر حمله، الکس رایلی، Santino مارلا و زاک رایدر به حلقه رقابت را برای پیوستن به این Funkasaurus، تنها به مشت به غول آمده است. کوفی کینگستون بهتر شانس، با این حال، او به عنوان کوچک ساختار و لگد بیگ شو به بوم، متوقف کردن هیولا از فرار و پایان دادن به زندگی حرفه ای سینا.

اغتشاش به سینا زمان کافی برای پیدا کردن انرژی و تجمع یک بار دیگر، بلند کردن حریف بسیار بزرگه خود را بر روی پشت خود را به ارائه AA غرش. اما با هیچ داور را به شمارش در دسترس سینا صعود به قفس که در آن بزرگ جانی نوسانی چوب زیر بغل برای جلوگیری از ابرستاره از فرار از قفس را به نفع خود مجبور شد. بار دیگر خود را به مسابقه interjecting، خشت به برداشت Laurinaitis و اجازه سینا به زمین عرصه را برای پیروزی، رها.

خسته و ضرب و شتم با کبودی بنفش نگاشت بدن او سینا احتمالا ترجیح داده اند جهت ضربه زدن به اتاق قفل دوش آب داغ در این نقطه است. در عوض، او دست خود را بر روی Laurinaitis. تاب رقیب لزج خود را بر روی شانه های او را، سوپراستار سابق مدیر عمومی در محل برگزار شد، در حالی که آقای مک ماهون در snarled عبارت معروف: "شما از کار اخراج!" سینا Laurinaitis بسته بندی با رانندگی او را از طریق اسپانیا فرستاده اعلام جدول با AA تاول است.

این یک پایان مناسب برای مردی که اقدام به رانندگی جان سینا از WWE و که باز می شود تا جهان از امکانات برای WWE بود. حالا که بزرگ جانی از دست رفته است، که جای خود را؟ WWE جهان، آماده شدن برای دیدار با رئیس جدید - هر کس که او است.
طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین بازیكن كشتی كج كدام است؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار