تبلیغات
تبلیغات پیامکی
تبلیغات رایگان X
عكس از كشتی كج كاران - WWEپول قهرمانی در مسابقه نردبان بانک

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 تیر 1391

نردبان برای پول در بانک مسابقه نردبان را به نفع خود ترک قهرمان WWE پس از اعلامیه های مهم در هر دو SuperShow خام و اسمک دان تقویت!

ویکی گوئرورو، مدیر کل موقت راو و اسمک دان، اعلام کرد که هیچ کس به سادگی می تواند "پرتاب کلاه خود را در حلقه" برای یک فرصت برای شرکت در پول در مسابقه ی نردبان بانک، به عنوان نمایش بزرگ اعلام کرد که انجام چند شب زودتر در اسمک دان. با این حال، چرا که او قهرمان سابق WWE، بزرگترین ورزشکار جهان در واقع فرصتی برای رقابت برای یک قرارداد برای یک مسابقه عنوان WWE آینده در کنار چند دیگر قهرمان سابق WWE جولای 15 دریافت کنید.

تحت هدایت هیئت مدیره WWE، گوئررو اعلام کرد که پول امسال در مسابقه نردبان بانک مفهوم منحصر به فرد و هیجان انگیز از ویژگی های آن را تنها قهرمانان سابق WWE تشکیل شده است. شرکت کنندگان در این سال نمایش بزرگ، کین، کریس جریکو و جان سینا!

مسابقات سال - و معنی دار ترین - پول در مسابقه نردبان بانک یکی از هیجان انگیز ترین WWE است.مفهوم خطرناک birthed شده در سال 2005، پول در بازی نردبان بانک چاله رقبا علیه یکدیگر در یک نرم افزار رایگان برای تمام فرمت. یک کیف: در اطراف حلقه، مجموعه ای از نردبانها، که یک ستاره بزرگ خوش شانس استفاده می کند برای رسیدن به جایزه که از rafters dangles است. به دور از یک کیف معمولی، پول در کیف بانک شامل یک قرارداد است که حداقل تضمین های دادرسی صاحب آن به عنوان یک فرصت در زمان و مکان و تسهیلات کافی برای تهیه دفاعیات خود است. برای نگه داشتن قرارداد، که پس از یک سال منقضی می شود، به نشستن در صندلی طرقه. تا کنون،http://www.mihanblog.com/blog/post/new هر ابرستاره که در قرارداد خود می توان خارج کرد تا به دور از چالش خود را به عنوان یک قهرمان جدید می آیند.

نوع نادر از نبرد برای بیگ شو و سینا مسابقه ی نردبان است. چگونه این کرایه دو برابر ستاره های که در بالا رفتن از rungs، مانند جریکو و کین چاشنی؟ باقی ماندن به عنوان پول در بانک به SuperShow خام و اسمک دان کوک نزدیک 15 جولای

طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین بازیكن كشتی كج كدام است؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار