تبلیغات
تبلیغات پیامکی
تبلیغات رایگان X
عكس از كشتی كج كاران - حرکات خشن در تاریخ

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 تیر 1391

در جهان پر سر و صدا از دایره و مربع، انواع بسیاری از رقبا وجود دارد. در میان آنها برخی از ورزشکاران از مهارت فنی حرفه ای، که می تواند در بالاترین سطح از هر عرصه رقابت در بر داشت.

با این حال، این کلاس از سلحشور ما در حال صحبت کردن در مورد اینجا نیست. اوه نه. در عوض - در روح باور نکردنی brawling Sheamus قهرمان سنگین وزن جهان - WWE.com شکسته شدن سخت ترین، roughest ناوشکن حلقه که تا کنون از طریق طناب پا.

و هنگامی که شما از طریق لیست ما رفته، مطمئن باشید به خروس جنگی های مورد علاقه خود را به رای دادن در نظرسنجی WWE.com منحصر به فرد است.خوبان با fleetness از یک گیرنده گسترده و دور از یک بازی رایانه، 6-پای-6، 330 پوند مرد رئیس بزرگ مخاطبان را با چابکی خود را wowed. با این حال به عنوان مانور به عنوان ضربه خود را enzuigri چشمگیر بود، آن مرد رئیس بی امان قدرت، همراه با دست های سریع ساخته شده است که او یک فوق ستاره واقعا ویرانگر بود.

قبل از پیوستن به صفوف WWE برای سال، مرد رئیس به عنوان یک افسر اصلاحات در گرجستان کار می کرد، با در نظر گرفتن خط کسانی بودند که در خدمت هم سخت است. علاقه او برای جنگ با مشت انتقال به طور طبیعی به دایره و مربع، جایی که او مخالفان belted به عنوان هالک هوگان و مقاطعه کار کفن ودفن در با uppercuts است که می تواند در خون دماغ شنیده متفاوت بود. اگرچه شکوه قهرمانی مرد رئیس برای بسیاری از کار خود را به فرار، در اواخر '90s رنسانس خود را در WWE به راه به چهار سلطنت با قهرمانی هاردکور در حال حاضر از بین رفته - چوب اندازه گیری واقعی برای هر خروس جنگی.
طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین بازیكن كشتی كج كدام است؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار