تبلیغات
تبلیغات پیامکی
تبلیغات رایگان X
عكس از كشتی كج كاران - بیوگرافی جف هاردی

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 9 دی 1389
بیوگرافی جف هاردی
Wrestler: Jeff Hardy
Real Name: Jeffrey Nero Hardy
Birthday: August 31, 1977
Hometown: Cameron, North Carolina
Marital Status: Single
Height: 6'2 - 215 lbs
Trained by: George South Sr.
Italian Stallion
Dory Funk Jr
Debut: 1994
Previous Gimmicks: Willow of the Wisp (OMEGA)
Wolverine (OMEGA)
Jinx Brothers
Conquistadors
Finishing Move: twist of fate
Swanton Bomb (WWF)
Favorite Moves: Texas cloverleaf(omega)
Poetry in Motion
Double Legdrop to Midsection
Sitout Jawbreaker
Whisper in the Wind(Tumbleweed)
Catapult into Quebrad
Flying Clothesline off Barricade
Folding Double Leg Drop
Reverse of Fate
Back Kick



طبقه بندی: بیوگرافی، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین بازیكن كشتی كج كدام است؟











پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار